Aktualności


Strona główna - Oferta - Aktualności

Aktualności

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Zajazd Głowaczówka zachęca Państwa do skorzystania z oferty imprez okolicznościowych w naszej restauracji. Każde przyjęcie traktowane jest indywidualnie i dostosowane do oczekiwań Gości.

Nasza oferta obejmuje organizację spotkań biznesowych, eventów firmowych (wigilie firmowe, imprezy integracyjne), imprez okolicznościowych (chrzciny, komunie, rocznice, wesela, urodziny, stypy, itp.) oraz przyjęć świątecznych.

Kajakiem na karpia!

1 września, start o godzinie 09:00, 12:00 oraz 15:00
7 września, start o godzinie 09:00, 12:00 oraz 15:00
8 września, start o godzinie 09:00, 12:00 oraz 15:00


Poznaj Dolinę Baryczy z kajaka, płynąc jedną z najdzikszych i rzadko uczęszczanych tras wśród nieskażonej natury po to, by napawać się ciszą i pięknem przyrody. Młynówką Sułowsko-Radziądzką spływamy ze Sułowa do Rudy Sułowskiej. W Zajeździe Głowaczówka spróbujemy przepysznego smażonego karpia milickiego z frytkami i surówką. Spływ trwa ok. 2 godz. (długość trasy ok. 8 km), a w przerwie przewodnik/ratownik opowie nam o Dolinie Baryczy.

Koszt: 60 zł/os.

Więcej informacji: dnikarpia.barycz.pl

Zapraszamy Państwa na wakacyjny wypoczynek w Dolinie Baryczy. To wspaniałe miejsce, które uwielbiane jest w szczególności przez miłośników birdwatchingu, ponieważ to unikatowe siedlisko ponad 300 gatunków ptaków. Także malownicze zakątki Doliny Baryczy doskonale nadają się do aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Rzeka Barycz jest świetnym miejscem dla początkujących i zaawansowanych kajakarzy. Spływ kajakowy Doliną Baryczy jest najlepszą okazją do tego, aby zobaczyć jej przyrodę w pełnej krasie. Powolny nurt rzeki powoduje, że od kajakarza nie jest wymagane posiadanie rozbudowanych umiejętności. Dostępne są zarówno krótsze 8-kilometrowe, jak i dłuższe, ponad 60-kilometrowe szlaki.

Zachęcamy do zaplanowania wakacyjnego wypoczynku na spływie kajakowym, wycieczce rowerowej, czy wypadzie na gokartach właśnie z nami! Dysponujemy niezbędnym zapleczem, w tym kajakami, rowerami i gokartami które nadają się także dla niedoświadczonych osób. Zapewniamy kompleksową obsługę. Zawsze służymy fachowymi poradami i instruktażem.

Po aktywnym wypoczynku zapraszamy do naszej restauracji - Zajazd Głowaczówka, gdzie skonsumować można m.in. karpia milickiego, jak również inne dania (więcej w zakładce "Zajazd").

Zapraszamy również do skorzystania z naszej oferty noclegowej w Gospodarstwie Agroturystycznym Głowaczówka, w którym dysponujemy 5 pokojami z łazienkami.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

Galeria zdjęć